Menu Content/Inhalt
Strona główna
Pierwszy remis
Redaktor: Sylwano   
13.09.2014.

 Dragon Miszkowice-Lesk Sędzisław 3-3 (1-2). Dla Lesku: Marcin Gromala, Daniel Kielar oraz Konrad Wilk. 

Pełny plan kolejki:

 Auxilia Janiszów - Olimpia Kamienna Góra,1-9

Amfibolit Leszczyniec - Pagaz Krzeszów, 2-1

Dragon Miszkowice - Lesk Sędzisław, 3-3


  Uran Okrzeszyn - Kwarc Pisarzowice 6-7


  Victoria Czadrów - Orły Lipienica, 4-3

Spójnia Sady - Husaria Grzędy, 1-3

Gnejs Ogorzelec - Bóbr Opawa, 3-0

Zmieniony ( 15.09.2014. )
 
Lesk Sędzisław - Amfibolit Leszczyniec 4:2
Redaktor: Sylwano   
06.09.2014.

Lesk Sędzisław wygrał na własnym terenie z Amfibolitem Leszczyniec 4:2. Bramki dla Lesku zdobyli: Urban Kościelniak, Daniel Kielar, Arek Kaczmarczyk x2.

Wszystkie wyniki 4 kolejki:

 

Orły Lipienica - Uran Okrzeszyn 8:2
Kwarc Pisarzowice - Dragon Miszkowice  2:2
Lesk Sędzisław - Amfibolit Leszczyniec 4:2
Husaria Grzędy - Auxilia Janiszów 2:4
Bóbr Opawa - Spójnia Sady 1:7
Olimpia II Kamienna Góra - Victoria Czadrów 2:2
Pagaz Krzeszów - Gnejs Ogorzelec 5:3

 

Zmieniony ( 08.09.2014. )
 
3 kolejka klasy B
Redaktor: Sylwano   
31.08.2014.

Lesk Sędzisław przegrał w wyjazdowym meczu z Gnejsem Ogorzelec 2:1.

UWAGA TRENING ODBĘDZIE SIĘ W PIĄTEK 5 WRZEŚNIA O GODZINIE 18.00 !

Wszystkie wyniki 3 kolejki:

 

Husaria Grzędy - Olimpia II Kamienna Góra 1-5
Auxilia Janiszów - Bóbr Opawa 3-6
Amfibolit Leszczyniec - Kwarc Pisarzowice 3-1
Dragon Miszkowice - Orły Lipienica 5-1
Uran Okrzeszyn - Victoria Czadrów 3-1
Spójnia Sady - Pagaz Krzeszów 9-1
Gnejs Ogorzelec - Lesk Sędzisław 2-1

 

Zmieniony ( 02.09.2014. )
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 345

Poprzedni mecz

niedziela, 14.09.2014
Dragon Miszkowice Lesk Sędzisław
3 : 3

Następny mecz

niedziela, 21.09.2014
Lesk Sędzisław : Uran Okrzeszyn
Pierwsze spotkanie
(15.06.2014)
Uran Okrzeszyn Lesk Sędzisław
1 : 4

Sondy

Tabela

    P
Olimpia II Kamienna Góra  13
2  Lesk Sędzisław  10
Amfibolit Leszczyniec  10
Kwarc Pisarzowice  10
Auxilia Janiszów  9
Dragon Miszkowice  8
Orły Lipienica  7
Victoria Czadrów  7
Spójnia Sady  6
10  Gnejs Ogorzelec  6
11  Krzeszów  6
12  GLKS Husaria Grzędy  6
13  Uran Okrzeszyn  3
14  Bóbr Opawa  0
Szczegółowa tabela

Facebook