Menu Content/Inhalt
Strona główna
Wygrana z Uranem
Redaktor: Sylwano   
19.09.2014.

 Lesk Sędzisław- Uran Okrzeszyn 2-0 (0-0). Gole Marcin Gromala i Daniel Kielar 

Pełny plan kolejki:

 Kwarc Pisarzowice - Victoria Czadrów, 1-3

Lesk Sędzisław - Uran Okrzeszyn, 2-0

Bóbr Opawa - Amfibolit Leszczyniec, 0-5

Husaria Grzędy - Gnejs Ogorzelec, 2-4

Auxilia Janiszów - Spójnia Sady,3-7

Olimpia Kamienna Góra - Orły Lipienica, 3-1

Pagaz Krzeszów - Dragon Miszkowice, 4-1

Zmieniony ( 21.09.2014. )
 
Pierwszy remis
Redaktor: Sylwano   
13.09.2014.

 Dragon Miszkowice-Lesk Sędzisław 3-3 (1-2). Dla Lesku: Marcin Gromala, Daniel Kielar oraz Konrad Wilk. 

Pełny plan kolejki:

 Auxilia Janiszów - Olimpia Kamienna Góra,1-9

Amfibolit Leszczyniec - Pagaz Krzeszów, 2-1

Dragon Miszkowice - Lesk Sędzisław, 3-3


  Uran Okrzeszyn - Kwarc Pisarzowice 6-7


  Victoria Czadrów - Orły Lipienica, 4-3

Spójnia Sady - Husaria Grzędy, 1-3

Gnejs Ogorzelec - Bóbr Opawa, 3-0

Zmieniony ( 15.09.2014. )
 
Lesk Sędzisław - Amfibolit Leszczyniec 4:2
Redaktor: Sylwano   
06.09.2014.

Lesk Sędzisław wygrał na własnym terenie z Amfibolitem Leszczyniec 4:2. Bramki dla Lesku zdobyli: Urban Kościelniak, Daniel Kielar, Arek Kaczmarczyk x2.

Wszystkie wyniki 4 kolejki:

 

Orły Lipienica - Uran Okrzeszyn 8:2
Kwarc Pisarzowice - Dragon Miszkowice  2:2
Lesk Sędzisław - Amfibolit Leszczyniec 4:2
Husaria Grzędy - Auxilia Janiszów 2:4
Bóbr Opawa - Spójnia Sady 1:7
Olimpia II Kamienna Góra - Victoria Czadrów 2:2
Pagaz Krzeszów - Gnejs Ogorzelec 5:3

 

Zmieniony ( 08.09.2014. )
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 346

Poprzedni mecz

niedziela, 21.09.2014
Lesk Sędzisław Uran Okrzeszyn
2 : 0

Następny mecz

niedziela, 28.09.2014
Victoria Czadrów : Lesk Sędzisław
Pierwsze spotkanie
(04.05.2014)
Lesk Sędzisław Victoria Czadrów
3 : 3

Sondy

Tabela

    P
Olimpia II Kamienna Góra  16
Amfibolit Leszczyniec  13
3  Lesk Sędzisław  13
Victoria Czadrów  10
Kwarc Pisarzowice  10
Spójnia Sady  9
Gnejs Ogorzelec  9
Krzeszów  9
Auxilia Janiszów  9
10  Dragon Miszkowice  8
11  Orły Lipienica  7
12  GLKS Husaria Grzędy  6
13  Uran Okrzeszyn  3
14  Bóbr Opawa  0
Szczegółowa tabela

Facebook