Menu Content/Inhalt
Strona główna
3 kolejka klasy B
Redaktor: Sylwano   
31.08.2014.

Lesk Sędzisław przegrał w wyjazdowym meczu z Gnejsem Ogorzelec 2:1.

UWAGA TRENING ODBĘDZIE SIĘ W PIĄTEK 5 WRZEŚNIA O GODZINIE 18.00 !

Wszystkie wyniki 3 kolejki:

 

Husaria Grzędy - Olimpia II Kamienna Góra 1-5
Auxilia Janiszów - Bóbr Opawa 3-6
Amfibolit Leszczyniec - Kwarc Pisarzowice 3-1
Dragon Miszkowice - Orły Lipienica 5-1
Uran Okrzeszyn - Victoria Czadrów 3-1
Spójnia Sady - Pagaz Krzeszów 9-1
Gnejs Ogorzelec - Lesk Sędzisław 2-1

 

Zmieniony ( 02.09.2014. )
 
Wygrana z Sadami
Redaktor: Sylwano   
24.08.2014.

  W drugim meczu klasy B Lesk wygrał ze Spójnią Sady 5-3 (4-3). Gole: Daniel Kielar 2,Damian Dulak 1,Łukasz Główczyk 1,Marcin Gromala 1 

Pełny plan kolejki:

 

Orły Lipienica - Amfibolit Leszczyniec 1:1
Kwarc Pisarzowice - Gnejs Ogorzelec 4:3 
Lesk Sędzisław - Spójnia Sadym 5:3
Bóbr Opawa - Husaria Grzędy 1:3
Olimpia II Kamienna Góra - Uran Okrzeszyn 2:0
Victoria Czadrów - Dragon Miszkowice 4:1
Pagaz Krzeszów - Auxilia Janiszów 2:3

 

Zmieniony ( 25.08.2014. )
 
Inauguracja sezonu 2014/2015
Redaktor: Sylwano   
16.08.2014.

W pierwszym meczu sezonu 2014/2015 Lesk wygrał z Auxilią Janiszów 1:3. Brakmi dla na neszego zespołu zdobyli:
2x Daniel Kielar oraz Arek Kaczmarczyk

 

Pozostałe wyniki

 

Bóbr Opawa - Olimpia II Kamienna Góra 2-9
Husaria Grzędy   - Pagaz Krzeszów 1-5
Auxilia Janiszów   - Lesk Sędzisław 1-3
Spójnia Sady   - Kwarc Pisarzowice 2-3
Amfibolit Leszczyniec - Victoria Czadrów 5-1
Dragon Miszkowice - Uran Okrzeszyn 4-1
Gnejs Ogorzelec - Orły Lipienica 1-2

 

Zmieniony ( 18.08.2014. )
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 343

Poprzedni mecz

niedziela, 31.08.2014
Gnejs Ogorzelec Lesk Sędzisław
2 : 1

Następny mecz

niedziela, 07.09.2014
Lesk Sędzisław : Amfibolit Leszczyniec
Pierwsze spotkanie
(29.09.2013)
Amfibolit Leszczyniec Lesk Sędzisław
7 : 3

Sondy

Tabela

    P
Olimpia II Kamienna Góra  9
Amfibolit Leszczyniec  7
Dragon Miszkowice  6
4  Lesk Sędzisław  6
Kwarc Pisarzowice  6
Orły Lipienica  4
Spójnia Sady  3
Gnejs Ogorzelec  3
Uran Okrzeszyn  3
10  Victoria Czadrów  3
11  Auxilia Janiszów  3
12  Krzeszów  3
13  Bóbr Opawa  3
14  GLKS Husaria Grzędy  3
Szczegółowa tabela

Facebook